• Subsemnata,  Elena Mischevca, a.n.  1939, domiciliată  in mun. Chișinău,  or. Vatra,  str.  XXXXX,  XX, îmi exprim  recunoștința și satisfacția  pentru calitatea serviciilor  medicale  prestate de către angajații  Secției  Infarct Miocardic Acut din cadrul  Spitalului  Clinic ,,Sfânta  Treime”,  in general, și pentru grija și dăruirea manifestate de către șefa Secției respective  – Doina Bejenaru, în mod special.

Țin să  menționez  că de circa  15 ani beneficiez  de  investigațiile și tratamentul oferit de colectivul  Secției conduse de dna doctor  Bejenaru,  care s-a dovedit  nu doar necesar,  dar și vital după cele  2 atacuri de cord  pe care  le-am suferit.
    Atât  în calitate  de fost  lucrător medical, căt și de actual pacient, vreau  să adresez  sincere  mulțumiri tuturor angajaților  și îndeosebi șefei  Secției  Infarct Miocardic Acut  pentru atitudinea binevoitoare,  profesionalismul  ireproșabil  și abnegația  de care  dau  dovadă.

07.10.2018                                Cu respect Elena Mischevca